آکاایران به نقل از مدآنلاین : مجموعه 2015 لباس‌های کودکانه دولچه و گابانا زیبا، لوکس و سرشاراست از المان‌های استفاده شده در مجموعه‌های بزرگسال این برند.  گل میخک صدپر نماد سعادت و خوشبختی بر روی لباس‌های شیفون، کلاه و لباس‌های ابریشم‌دوزی شده این مجموعه استفاده شده است. 

نقوش خال‌خالی، پولک و تورهای ابریشم بر روی لباس‌های دخترانه این مجموعه بسیار زیبا جلوه می‌کند. موضوع منبع الهام دیگر این مجموعه «شهر» است که از طریق ترکیبی از نقوش گرافیکی و گل به زیبایی نشان داده شده است. 

یکی از موضوعات منبع الهام مجموعه پسرانه «دنیای خیاطی» است و سبک و زیبایی دنیای لباس مردانه در این لباس‌های کودکانه به شیوه‌ای خارق‌العاده تفسیر شده است. 

کت‌های این مجموعه به زیبایی با شلوار رسمی، جین و کتانی ست شده است. 

قلب مقدس به عنوان سمبل این مجموعه بر روی بیشتر لباس‌ها دیده می‌شود. دامن‌ها و شلوارها نیزبا حاشیه‌دوزی‌های مشابه لباس ماتادورها تزئین شده است. 

جین‌های این مجموعه با نقوش خال‌خالی، راه‌راه و  چهارخانه عرضه شده است. تی‌شرت‌های متنوع این مجموعه نیز با طرح‌های خال‌خالی، راه راه، سگ و گربه و کفشدوزک و نقوش سیسیلی طراحی و تولید شده است.  کیف و کفش نیز در این مجموعه عرضه شده است. 

مترجم : هومن باوریان

منبع : modeonline.ir

منبع : بخش ایرانگردی آکاایران
برچسب :