اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران با اسنپ روم
اجاره روزانه خانه در تهران کار راحتی نبوده و نمی‌توان به ‌راحتی به هر کسی برای رزرو اقامتگاه اطمینان کرد، اما شما می‌توانید با خیالی آسوده اقامتگاه مورد نظر خو

اسنپ روم

اگر در فصل تابستان، ایام نوروز یا در تعطیلات رسمی قصد سفر و تفریح در شهر تهران را دارید؛ ولی یک سوئیت تهران خوب برای رزرو پیدا نمی‌کنید، ما به شما سایت اسنپ روم را معرفی می‌کنیم تا بتوانید با کمترین قیمت و بهترین قیمت اقدام به اجاره روزانه خانه در تهران کنید.

 اجاره روزانه خانه در تهران کار راحتی نبوده و نمی‌توان به ‌راحتی به هر کسی برای رزرو اقامتگاه اطمینان کرد، اما شما می‌توانید با خیالی آسوده اقامتگاه مورد نظر خود را از اسنپ روم رزرو کنید. تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا برخی از سوئیت‌ها و مزایای آن را برای شما شرح دهیم.

واحد دو خوابه فرح – پارک وی

این واحد در نزدیکی جردن و پارک ملت قرار گرفته است؛ بنابراین اگر در این منطقه نیاز به رزرو سوئیت تهران داشتید، می‌توانید روی واحد دو خوابه فرح حساب کنید که متراژی در حدود 60 متر دارد. از جمله امکانات آن می‌توان به موارد مختلفی مانند اینترنت، بالکن، حمام، سرویس بهداشتی، کمد، امکان پخت وپز، پنجره بیرونی، کولر آبی، تلویزیون، روشویی، مبلمان، میز تلویزیون، یک تخت دو نفره، دو تخت تک نفره و.... اشاره کرد.

برخی از قوانین این واحد عبارت‌اند از:

1-زمان ورود به آن ساعت 14 و زمان تخلیه واحد ساعت 12 ظهر است.

2- در صورت تخلیه دیرهنگام واحد باید مبلغ جداگانه‌ای را به عنوان جریمه پرداخت کنید.

3-امکان برگزاری مراسمات مختلف یا نگهداری حیوانات خانگی در این واحد وجود ندارد.

4-یادتان باشد که در هنگام اجاره روزانه خانه در تهران از طریق اسنپ روم، حتما به متراژ و طبقه آن دقت کنید.

5-همراه داشتن کارت­شناسایی برای رزرو سوئیت در تهران از طریق اسنپ روم ضروری است.

برای به­دست آوردن اطلاعات بیشتر درباره این سوئیت تهران، می‌توانید به سایت اسنپ روم مراجعه کنید یا با کارکنان و تیم پشتیبانی آن تماس بگیرید.

سوئیت تهران 

واحد یکخوابه مسیل باختر – فدک

این واحد در تهران و در نزدیکی خیابان کرمان واقع شده است؛ اگر در این محدوده نیاز به رزرو سوئیت در تهران داشتید، می‌توانید این واحد را از طریق اسنپ روم رزرو کنید و آدرس دقیق آن بعد از ثبت رزرو نهایی برای شما ارسال می‌شود. قابل ذکر است که بدانید این واحد دارای متراژی در حدود 40 متر بوده و در طبقه سوم ساختمان قرار دارد.

ازجمله امکانات آن می‌توان به مواردی مانند پنجره بیرونی، سرویس بهداشتی، تلویزیون، یخچال، اجاق گاز، حمام، امکان پخت وپز، مبلمان، میز تلویزیون، تخت دو نفره، آشپزخانه و...... اشاره کرد.

قوانین این واحد سوئیت تهران شامل موارد زیر است:

1-در هنگام اجاره روزانه خانه در تهران از طریق اسنپ روم یادتان باشد که به متراژ و طبقه خانه مورد نظر دقت کنید.

2-در زمان رزرو یا تحویل­گرفتن اتاق کارت­شناسایی خود را همراه داشته باشید.

3-زمان تحویل­گرفتن اتاق ساعت 14 و زمان تخلیه آن ساعت 12 است.

4-تخلیه­کردن واحد دیرتر از ساعت تعیین­شده، مبلغی به عنوان جریمه را برای شما به همراه خواهد داشت.

5-امکان برگزاری مراسمات یا نگهداری حیوانات خانگی شما در این خانه وجود ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت اسنپ روم مراجعه کنید.

اجاره روزانه خانه در تهران

جمع بندی

سایت اسنپ روم دارای سابقه‌ای چندین ساله و درخشان در زمینه اجاره سوئیت تهران و انواع اقامتگاه‌های هتلی و غیر هتلی دارد و جزو مجموعه بزرگ اسنپ محسوب می‌شود.

ازجمله مزایای سایت اسنپ روم می‌توان به موارد مختلفی مانند نزدیک بودن اقامتگاه‌های آن به مناطق مهم شهر و وسایل نقلیه عمومی، پشتیبانی 14 ساعته در 7 روز هفته، امکان لغو رزرو بدون کسر هزینه، خدمت‌رسانی عالی و به موقع، امکان رزرو با کمترین بودجه، رفتار عالی پرسنل، امکان دریافت تخفیف از طریق بخش کلاب سوپراپلیکیشن اسنپ، امکانات عالی و مطلوب انواع اقامتگاه‌ها و..... اشاره کرد.

آپارتمان, سوئیت, خانه

منبع : بخش ایرانگردی آکاایران
برچسب :