چگونه دور اروپا را بگردیم؟
همه میدونیم که ورود به هریک از کشورهای اروپایی نیازمند ویزاست ، با اخذ این ویزا امکان سفر ارزان و سریع به تمام کشورهای اروپایی را دارید. اما چه نوع ویزایی و این

همه میدونیم که ورود به هریک از کشورهای اروپایی نیازمند ویزاست ، با اخذ این ویزا امکان سفر ارزان و سریع به تمام کشورهای اروپایی را دارید.

اما چه نوع ویزایی و اینکه اصلا شرایط اخذ ویزای مناسب جهت ورود به کشورهای اروپایی چیست؟

ویزای توریستی اروپا

یک ویزای موقت ۹۰ روزه است که افراد معمولا با اهداف توریستی ̨ تحصیلی وکاری ( در دوره های کوتاهی که شامل مدارک آکادمیک نشوند ) برای آن اقدام میکنند, با این ویزا میتوانید به ۲۷ کشور حوزه ی اروپا سفر کنید اما توجه داشته باشید که این ویزا از نوع غیر مهاجرتی است.

شما میتوانید تمام اطلاعاتی که درباره ی آموزش نحوه اخذ ویزای شینگن نیاز دارید را در سایت اصلی ویزا آتلانتیس مطالعه کنید.

درحال حاضر با وجود پاندمی کرونا ویزای توریستی اروپا برای کدام کشورها صادر میشود؟

درتازه ترین خبرها با آغاز واکسینه ی سراسری در اکثر کشورهای جهان، کشورهای اروپایی و حوژه ی شنگن صدور ویزاهای غیر مهاجرتی خودرا به آغاز کرده اند.

مهاجرت به کانادا یا اروپا؟!

این یک تصمیم شخصی است، اما گاهی شرایط ، تمکن و موارد دیگر ممکن است افراد را مجبور به تمرکز بر مقاصد دیگری کند که این صرفا اتفاق بدی نیست فقط تصمیم عاقلانه تری محسوب میشود.

مهاجرت به اروپا به هیچ عنوان یک جایگزین برای کانادا نیست ، بهترین سیستم های کاری موجود در اتریش و فرانسه، ارزانترین دانشگاه ها و تمام دانشگاه های رایگان دنیا در این قاره واقع شده اند، بهترین مقاصد کاری و بالاترین سطح رفاه و دستمزد هم در این قاره واقع شده در نتیجه اگر میان مهاجرت به یک کشور اروپایی یا کانادا و حتی آمریکا مردد مانده اید، فراموش نکنید اروپا شرایط ملایم تری برای مهاجرت ارائه میدهد.

از طرفی خودرا درگیر تب مهاجرت ایرانیان به کانادا و آمریکا نکنید.

البته موارد ذکر شده به معنی نا حقی در خصوص کانادا ، آمریکا یا مقاصد دیگر نیست، این کشورها همواره در شاخص های مهم جهت مهاجرت و زندگی جز کشورهای برتر جدول آمارگیری قرارا دارند.

پس همانطور که اشاره کردیم در آخر این خود شما هستید که مقصدتان را مشخص میکنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و آموزش نحوه مهاجرت به اروپا و آموزش نحوه اخذ ویزای کاری کانادا حتما به سایت ویزا آتلاتیس مراجعه کنید و تمام اطلاعاتی که نیاز دارید را از آن دریافت کنید و در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره یا شروع پروسه ی اقدام با کارشناسان ما در ویزا آتلانتیس تماس بگیرید.

ممنون که تا اینجا با ما همراه بودید.

منبع : بخش ایرانگردی آکاایران
برچسب :