نکات حائز اهمیت در انتخاب چنل منیجر هتل
ارائه خدمات رزرو هتل به عنوان یکی از مهمترین ها در صنعت گردشگری شناخته می شود چرا که هتل های متعددی در جای جای نقاط جهان فعالیت می کنند و امکانات و خدمات هریک ا

ارائه خدمات رزرو هتل به عنوان یکی از مهمترین ها در صنعت گردشگری شناخته می شود چرا که هتل های متعددی در جای جای نقاط جهان فعالیت می کنند و امکانات و خدمات هریک از آنها با یکدیگر متفاوت هستند و باید کلیه اطلاعات مربوط به هتل در اختیار گردشگران قرار داده شود. امروزه امورات رزرواسیون از وب سایت های اینترنتی به انجام می رسد و به همین دلیل رزرو هتل در مدت کوتاه تری امکان پذیر خواهد بود. البته وب سایت های اینترنتی خدمات متفاوتی نسبت به یکدیگر ارائه می کنند و می توانید یکی از آنها را برای انجام امورات رزرو هتل انتخاب کنید. مدیران آژانس های گردشگری تمام سعی خود را به کار می گیرند تا با ارائه بهترین و بیشترین خدمات، محبوبیت بسیاری در میان مردم به دست آورند. پلتفرم ها به محبوبیت هرچه بیشتر آژانس های گردشگری کمک خواهند کرد چرا که به انجام کلیه کارها سرعت بخشیده و به دلیل سیستمی بودن، میزان دقت را به حداکثر می رساند. البته در انتخاب چنل منیجر نیز باید به موارد مختلفی دقت داشته باشید. در ادامه توضیحات کامل تری از این قبیل ارائه کرده ایم:

چنلید چیست؟

بسیاری این سوال را دارند که پلتفرم دوسویه آنلاین خدمات اقامتی چنلید چیست؟ چنلید را می توان به منزله یک واسطه در نظر گرفت به گونه ای که باعث تعامل خریداران و تامین کنندگان هتل خواهد شد. چنلید خدمات دوسویه ارائه می کنند به گونه ای که هم هتل ها و هم آژانس های گردشگری از آن بهره مند خواهند شد. توجه داشته باشید که هر یک از هتل ها می توانند در این سامانه ثبت نام کنند به گونه ای که هم هتل های کوچک و هم هتل های مطرح جهان امکان ثبت نام دارند. چنلید اطلاعات دقیق و کاملی از تمامی هتل ها را در اختیارتان قرار می دهد. اما بیشترین مزیت چنلید مربوط به آژانس های گردشگری است چرا که آژانس ها اطلاعات دقیق و کاملی از هتل های مختلف در اختیار خواهند داشت.

نکات حائز اهمیت در انتخاب چنل منیجر هتل

توجه داشته باشید که چنل منیجر ها به انواع مختلفی دسته بندی می شوند و هریک از آنها ویژگی های منحصر به فردی دارند. برای انتخاب چنل منیجر باید به موارد مختلفی دقت داشته باشید. یک چنل منیجر معتبر باید حتما کلیه نیازهای آژانس های گردشگری را در زمینه فعالیت خود برآورده سازد. برای درک بهتر نکات حائز اهمیت در انتخاب چنل منیجر ابتدا بهتر است با عملکرد یک چنل منیجر به خوبی آشنا شوید. استفاده کردن از چنل منیجر باعث افزایش سرعت عملکرد سیستم رزرو هتل برای شرکت ها شده و همچنین میزان هزینه ها را برای آژانس های گردشگری کاهش خواهد داد. تا قبل از چنل منیجر ها، کلیه امورات مربوط به جمع آوری اطلاعات و به روز رسانی هتل ها توسط نیروی انسانی انجام می شد اما امروزه چنل منیجرها کلیه این کارها را به انجام میرسانند و با استفاده از آن می توان رضایت مشتریان را جلب نمود.

جامعه آماری وسیع چنل منیجر

به نظر شما یک فروشگاه بزرگ برای خرید مناسب تر است یا یک مغازه کوچک؟ طبیعتا یک فروشگاه بزرگ میزان اجناس بیشتری را در خود جای داده و حق انتخاب راحت تری به شما خواهد داد و می توانید بهترین مورد را از میان آنها برای خرید انتخاب کنید. چنلید نیز کاملا مانند این فروشگاه عمل خواهد کرد با این تفاوت که تنوع اجناس فروشگاه جای خود را به تنوع هتل های مختلف خواهند داد. چنلید چندین چنل منیجر معتبر کشور را در سامانه ی خود جای داده است که جامعه آماری وسیعی داشته و تا به امروز توانسته اطلاعات بیش از ۸۰۰ هتل مختلف را در خود جای دهد. ‌با استفاده از چنلید می توانید در کوتاه ترین زمان بیشترین محبوبیت را کسب نمایید.

سرعت و دقت عملکرد چنل منیجر

یکی دیگر از نکات حائز اهمیت در انتخاب چنل منیجر مناسب را می توان توجه کردن به عملکرد آن دانست. سرعت چنل منیجر نقش اساسی در انتخاب ایفا می کند چرا که طبیعتا از یک چنل منیجر انتظار می رود که کلیه امورات مربوط به هتل را در کوتاه ترین زمان ممکن مدیریت کند و در غیر اینصورت نیازی به استفاده از چنل منیجر نیست! یک چنل منیجر معتبر باید اطلاعات دقیق هتل ها و همچنین هرگونه تغییرات ریز و درشت در آنها را در زمان کوتاهی به ثبت برساند تا در رزرو هتل با مشکلی مواجه نشوید. طبیعتا هر چه سرعت و دقت چنل منیجر بالاتر باشد میزان خطا را نیز به حداقل خواهد رساند. برای مثال: در صورت ثبت اطلاعات توسط نیروی انسانی، امکان بروز مشکل وجود دارد اما در مواقعی که اطلاعات توسط چنل منیجر ها به روز شوند میزان خطا به حداقل می رسد. چنلید به کمک سیستم قدرتمند خود و ارتباط با چندین چنل منیجر توانسته میزان خطا را به حداقل برساند.

بهترین انتخاب برای رزرواسیون هتل

چنل منیجرهای بسیاری در سطح کشور فعالیت می کنند اما چگونه می توان بهترین مورد را انتخاب کرد؟ برای یافتن پاسخ این سوال باید به تجربه و همچنین نظرات مردم توجه داشته باشید. چنلید در راستای ارتباط با چندین چنل منیجر از تمامی جنبه ها می تواند از جمله بهترین انتخاب ها باشد چرا که هم جامعه آماری بالایی داشته و هم می تواند به روزترین اطلاعات را در اختیار آژانس ها قرار دهد. یکی دیگر از مزیت های چنلید، ارائه خدمات پشتیبانی قوی است به گونه ای که در هر ساعت از شبانه روز و در تمامی روزهای هفته می توانید با آنها در ارتباط بوده و راهنمایی های مورد نیاز را از آنها دریافت کنید. ثبت نام در سامانه چنلید نیز آسان بوده و می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن در این وب سایت ثبت نام کرده و از خدمات بی نظیر آن استفاده کنید.

برگرفته از وب سایت https://channelead.ir/

منبع : بخش ایرانگردی آکاایران
برچسب :