بهترین تورهای گردشگری نوروز ۹۶
قدم های سال ۹۶ شنیده می شود که کم کم نزدیک می شود. اگر قصد دارید یک مقصد گردشگری با قیمت مناسب و کیفیت خوب را انتخاب کنید این راهنما مناسب شماست.

آکاایران: قدم های سال ۹۶ شنیده می شود که کم کم نزدیک می شود. اگر قصد دارید یک مقصد گردشگری با قیمت مناسب و کیفیت خوب را انتخاب کنید این راهنما مناسب شماست.

آکاایران: بهترین تورهای گردشگری نوروز ۹۶

هر سال که می گذرد با وجود توسعه فضای وب و کسب و کارهای اینترنتی شاهد عرضه ی خدمات متنوع و باکیفیت بهتر هستیم. این موضوع در مورد ارائه ی سفر ها و تورهای گردشگری نیز صدق می کند. در ادامه بنیتا قصد دارد به بررسی منتخبی از بهترین تورهای گردشگری (از لحاظ قیمت و کیفیت) که در فضای وب کشور عرض می شوند، بپردازد. در ادامه با هراه باشید.

تور آنتالیا

,تورهای تفریحی,انتالیا,تور نوروزی

ترکیه به عنوان مقصد اول گردشگری ایرانیان در سال های گذشته همیشه دارای جاذبه های خاص خودش بوده است. این موضوع می تواند دلایل زیادی داشته باشد، از نزدیکی فرهنگی دو کشور گرفته تا ارزان بودن تورهای گردشی آن.

محبوب ترین منطقه ی ترکیه برای ایرانیان، آنتالیا می باشد که البته جای تعجب هم ندارد. سواحل دلپذیر و آب و هوای معتدل، آنتالیا را تبدیل به مرکز شماره ی ۱ مراجعه ایرانیان در ترکیه کرده است.

وبسایت علی بابا ۳ تور ۷ روزه از تاریخ ۳۰ اسفند را ارائه می دهد که ارزان ترین هتل آن برای اتاق ۲ نفره از ۲۷۹۵۰۰۰ تومان شروع می شود. خدماتی که به شما ارائه می شود شامل پرواز، ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان، بیمه مسافرتی و اقامت می باشد. (لینک خرید)

,تورهای تفریحی,انتالیا,تور نوروزی

وب سایت های هالیدی تور ارزان قیمت، ۶ شب آنتالیا همراه با اقامت در هتل ۳ ستاره و صبحانه را به قیمت ۲۱۰۰۰۰۰ تومان ارائه می دهد. (لینک خرید) 

گران ترین تور این مجموعه به مدت ۶ شب اقامت در هتل ۵ ستاره به قیمت ۲۸۹۵۰۰۰ تومان است که شامل بازدید از استانبول نیز است. (لینک خرید)

وبسایت الی گشت که امسال هم به عنوان برترین وبسایت در حوزه ی گردشگری انتخاب شد تورهای متنوعی را ارائه می دهد. ارزان ترین تور آنتالیا از تاریخ ۲۷ اسفند تا ۳ فروردین همراه با صبحانه، نهار و شام به قیمت ۲۳۹۵۰۰۰ تومان در هتل ۳ ستاره ارائه می شود. 

گران ترین تور آنتالیا هم به قیمت ۹۰۹۵۰۰۰ تومان برای یک نفر در هتل ۵ ستاره ارائه می شود. (لینک خرید)

تور سوچی

,تورهای تفریحی,انتالیا,تور نوروزی

روسیه سرزمین معماری های باشکوه، اپرا و هنر است و شهر سوچی به عنوان یکی از زیباترین مناطق روسیه می تواند شایسته ی این عنوان باشد. شما در سوچی علاوه بر ساحل دلپذیر و آرام، امکان دسترسی به کوهستان و اسکی کردن را هم دارید. هر چه نباشد سوچی میزبان المپیک زمستانی ۲۰۱۴ بوده است.

وبسایت علی بابا یک تور ۸ روزه از تاریخ ۲۹ اسفند تا ۶ فروردین را با قیمت ۵۱۹۰۰۰۰ تومان ارائه می کند. ویژگی این تور این است که شما ابتدا اقامتی را در مسکو دارید و در ادامه به سوچی خواهید رفت. (لینک خرید)

وبسایت الی گشت توری به قیمت ۴۳۱۶۰۰۰۰ تومان از تاریخ ۴ فروردین تا ۱۲ فروردین را ارائه می کند. قسمت جالب ماجرا این است که شما در یک هتل ساحلی ۵ شب و در یک هتل کوهستانی ۲ شب اقامت خواهید داشت. (لینک خرید)

تور تایلند

,تورهای تفریحی,انتالیا,تور نوروزی

اگر به دنبال یک سفر متفاوت و تجربه ی فرهنگ آسیای شرقی هستید، تایلند بهترین انتخاب است. تایلند جشنواره ی طعم ها و رنگ ها است و خاطره ی این سفر تا سال ها با شما خواهد ماند.

یکی از سخاوتمندانه ترین تورهای عید نوروز امسال را در علی بابا پیدا خواهید کرد. شما می توانید از تاریخ ۲۷ اسفند تا ۱۰ فروردین به مدت ۱۴ روز در سه شهر بانکوک، پاتایا و پوکت با قیمت ۵۹۹۰۰۰۰ تومان اقامت داشته باشید. علاوه بر صبحانه در هر کدام از این شهرها یک گشت شهری رایگان نیز دریافت خواهید کرد. (لینک خرید)

الی گشت یک تور ۶ روزه برای بانکوک و پاتایا به قمیت ۴۲۴۵۰۰۰ تومان دارد. این تور از ۷ فروردین تا ۱۳ فروردین ادامه دارد. (لینک خرید)

سایت های هالیدی یک پیشنهاد جالب دارد. شما می توانید امسال به صورت قسطی و فاقد نیاز ضامن به تایلند بروید. این تور با قیمت ۶۷۰۰۰۰۰ تومان توسط هواپیمایی ماهان به مدت ۱ هفته به شما امکان بازدید از بانکوک و کرابی را می دهد. (لینک خرید)

تور مالدیو

,تورهای تفریحی,انتالیا,تور نوروزی

مالدیو کشوری تشکیل شده از جزایر بی پایان و جمعیتی کمتر از ۴۰۰ هزار نفر است. به نظر من زیباترین مقصدی که می توانید انتخاب کنید مالدیو است. البته به همین خاطر با گران ترین تورها برای عید امسال هم روبه رو خواهید شد.

علی بابا شما را با تور ۶ روزه و ۹۵۹۰۰۰۰ تومانی اش شگفت زده می کند. البته همه چیز به این عدد ختم نمی شود شما می توانید از گران ترین هتل این تور با قیمت ۲۲۹۹۰۰۰۰ تومان هم بهره مند شوید! (لینک خرید)

نگران نباشید های هالیدی هوای شما را دارد. تور ۶ روزه آنها با قیمت ۵۹۹۰۰۰۰ تومان می تواند در مقایسه با قیمت های علی بابا مایه تسلی خاطر شما باشد. از همه جالب تر اینکه شما می توانید هزینه این تور را به صورت قسطی پرداخت کنید! (لینک خرید)

امیدواریم عید امسال تعطیلات خوبی داشته باشید. منتظر دریافت عکس های شما عزیزان از تعطیلات رویایی تان هستیم.

  مقالات مرتبط
 • ,تورهای تفریحی,انتالیا,تور نوروزی
  آیا ترس از پرواز دارید؟
 • ,تورهای تفریحی,انتالیا,تور نوروزی
  ۱۰ مکان دیدنی برای سفرهای زمستانی در ایران
 • ,تورهای تفریحی,انتالیا,تور نوروزی
  گران ترین شهرهای ایران برای زندگی

.

منبع :

منبع : بخش ایرانگردی آکاایران
برچسب :