آکاایران: جزیره کیش یکی از زیباترین و دیدنی ترین نقاط گردشگری کشور ایران است که هر ساله توریستان داخلی و خارجی زیادی را به خود جذب می کنند. آنها به این جزیره رویایی سفر می کنند تا از مناطق زیبای آن دیدن کنند. سفر به این جزیره که هم جنبه تجاری و هم جنبه سیاحتی دارد می تواند یکی از بهترین مکان ها برای گذراندن تعطیلات باشد.

ساحل خیلج فارس

در معرفی مناطق گردشگری و دیدنی های کیش قبل از هر چیز باید به ساحل خلیج فارس اشاره کرد که نگینی درخشان و زیبا در این جزیره است. هدف بسیاری از گردشگران از سفر به این جزیره در درجه اول دیدار و آرامش گرفتن از ساحلی است که به مروارید خلیج فارس معروف شده است.

آکاایران: برترین مکان های دیدنی کیش در نوروز امسال

کشتی یونانی

کشتی یونانی یکی از معروف ترین جاذبه های گردشگری جزیره کیش است که نام آن به گوش همه آشنا است. این کشتی بزرگ پس از به گل نشستن در سال ۱۳۴۵ به یکی ازجاذبه های کیش تبدیل شده است.

اسکله تفریحی

این مجموعه تفریحی دارای امکاناتی مانند جت اسکی، قایق های پدالی (با ظرفیت چهارنفر)، قایق های ماهیگیری، قایق های پارویی، سه چرخه های آبی، امکانات غواصی و قایق های کف شیشه ای می باشد و  یکی از بهترین گزینه ها برای سرگرمی های مفرحی است که در تور کیش برای مسافران در نظر گرفته می شود. این مجموعه تفریحی گردشکران  را به دیدن  دنیای درون آب دعوت می کند.

 

پارک ساحلی مرجان

در کنار بازار مرجان، پارکی ساحلی قرار دارد که  بازار مرجان را به دریا ارتباط می دهد و بعنوان یکی  از زیباترین مراکز دیدنی جزیره کیش شناخته می شود. این پارک ساحلی پاتوق ساکنان بومی جزیره برای وقت گذرانی و سرگرم شدن است.

پارک شهر کیش

شهر کیش شهر پارک های بسیار زیبا است یکی دیگر از این پارک ها پارک شهر است که در فضای مفرح و بسیار شاد خود برنامه های زیادی برای پر کردن اوقات فراغت شهروندان کیش و همچنین گردشگران به نمایش می گذارد. این پارک از فضاهای سبز، دریاچه مصنوعی، فضای ورزش و تندرستی، پیست دوچرخه و اسکیت، آب نما و میدان گل تشکیل شده است.

 

پارک ساحلی مرد ماهیگیر

یکی دیگر از پارک های ساحلی جزیره کیش، به پارک ساحلی مرد ماهیگیر معروف است که  یکی از بزرگترین  پارک های ساحلی جزیره کیش و ایران است  که  ۴ هزار مترمربع  مساحت دارد و در کرانه های شرقی سواحل کیش قرار گرفته است؛ همچنین بزرگترین مجسمه ی فیگوراتیو کشور به نام مرد ماهیگیر در این پارک قرار دارد.

 

شما می تواند با استفاده از تور کیش نوروز ۹۶ تعطیلاتی بیاد ماندنی را در کیش بگذرانید و از تمامی نقاط دیدنی این جزیره که همه آنها در این معرفی نمی گنجند دیدن کنید.

.

منبع :

منبع : بخش ایرانگردی آکاایران
برچسب :

آکاالکتریک تولید کننده انواع سطل زباله و سبزی خرد کن