می توان سبک جدید سفر را تجربه کرد
سفر و گردشگری نیازمند پول است و شکی در آن نیست اما اگر پول بهانه شما برای نرفتن به سفر است با ما همراه شوید تا شما را با بهترین ترفندهای تجربه سفر ارزان آش

آکاایران: می توان سبک جدید سفر را تجربه کرد

آکاایران: سفر و گردشگری نیازمند پول است و شکی در آن نیست اما اگر پول بهانه شما برای نرفتن به سفر است با ما همراه شوید تا شما را با بهترین ترفندهای تجربه سفر ارزان آشنا کنیم.

برای سفر ارزان خانه نگهدار باشید!

تعداد زیادی خانه دار در دنیا هستند که ازشما میخواهند برای مدتی که نیستند در خانه شان اقامت داشته باشید. کاملا رایگان! و این قضیه بسیار هم در دنیا محبوب است. سایت هایی مانند Housesitworld.com و caretaker.org و housecarers.com پراز تبلیغ برای خانه نگهدار هستند. تنها نکته اینست که ممکن است مجبور باشید از حیوان خانگی و گیاهان نیز درخانه مراقبت کنید و گاهی قبض ها را بپردازید.

۲. غذای خانگی بخورید.

برای داشتن تجربه ای عالی و همچنین ارزان در سفر، در رستوران و کافه غذا نخورید. میتوانید غذاهایی که افراد محلی در خانه هایشان درست میکنند را امتحان کنید. به این وبسایت سر بزنید: Homefood.it

۳. انگلیسی درس بدهید.

یک مدرسه ای اسپانیایی یا ایتالیایی درازای برگزاری جلسه های مکالمه ی زبان انگلیسی، محل اقامت و غذای رایگان به شما میدهد.(morethanenglish.com) یک سایت چینی (chinahomestay.org) شما را درکنار یک خانواده ی چینی اقامت میدهد که میتوانید درخانه شان بمانید و فقط هفته ای ۴ساعت به آنها انگلیسی درس بدهید.

۴. یک اتومبیل را به مقصد برسانید.

اگر خیلی دلتان میخواهد سفر جاده ای در آمریکا داشته باشید، ولی ازپس هزینه اش برنمیایید، عیبی ندارد! سایت Autodrivewaydc.com به شما اتومبیلی میدهد که به جای اینکه آنرا با کشتی بفرستد، شما به دست صاحبش میرسانید! تنها نکته اینست که کمپانی فقط پول یک باک بنزین را میدهد و زمان رسیدنتان نیز محدود است.

۵. یک راهنمای مجانی پیدا کنید.

در سفر شما داوطلبان محلی هستند که بدون پول شما را در شهر راهنمایی میکنند. این راهنماها در پاریس، نیویورک، ملبورن و بوینس آیرس هستند. Bigapplegreeter.org

۶.در سفر کار کنید!

سایت helpx.net جاییست که در آن لیست مزرعه ها، کلبه ها، دامداری ها وحتی قایق های بادبانی در تقریبا بیشتر نقاط جهان را که شما میتوانید برایشان کار کنید، دارد. شما در این مکان ها روزی حداکثر ۴ساعت کار میکنید و محل خواب و غذا دارید.

منبع :

منبع : بخش ایرانگردی آکاایران
برچسب :