معرفی رستوران های خوب بوفه در تهران | دریک برند- آخرین اخبار برندها،بازار، مد ، زیبایی و سلامت
به گزارش دریک برند رستوران های خوب بوفه تهران معرفی شده اند، هر چند سطح قیمتی این رستوران ها بالا یا حتی بسیار بالاست اما برای صرف انواع غذا به هر میزان که میل

آکاایران: معرفی رستوران های خوب بوفه در تهران

به گزارش دریک برند رستوران های خوب بوفه تهران معرفی شده اند، هر چند سطح قیمتی این رستوران ها بالا یا حتی بسیار بالاست اما برای صرف انواع غذا به هر میزان که میل دارید تنها یک بار هزینه می کنید…

آکاایران: معرفی رستوران های خوب بوفه در تهران | دریک برند

۱- رستوران گردان برج میلاد

رستوران گردان برج میلاد واقع در ارتفاع ۲۷۶ متری، بزرگ ترین رستوران گردان جهان در ارتفاع است که بخش متحرک آن هر ۲ ساعت ۳۶۰ درجه می چرخد تا میهمانان امکان تماشای تهران در تمام جهت ها را داشته باشند. این رستوران به مبلمان زیبا و راحت مجهز بوده و طراحی زیبای سقف به همراه نقش برجسته دیواری که تصاویری از شاهنامه را نشان می دهد، از جاذبه های بصری آن است.

آدرس: بزرگراه همت غرب، برج میلا، رستوران گردان برج میلاد

,مد,زیبایی,زنان

۲- رستوران اردک آبی

در بوفه رستوران اردک آبی شما برای صرف انواع غذا به هر میزان که میل دارید تنها یک بار پرداخت می کنید. اردک آبی با دکوراسیون شیک در مرکز تجاری تندیس تجریش در یک منوی غذائی، انواع غذاهای ایرانی، فرنگی، اشتها آور و دسر ها را برای شما سرو می کند. منوی صبحانه اردک آبی نیز قابل تأمل می باشد.
آدرس: تجریش-مرکز تجاری تندیس

,مد,زیبایی,زنان

۳- رستوران تماشا

طبقه ششم مرکز خرید میلاد نور فضایی متفاوت از سایر طبقات دارد وحتی مسیر دسترسی به آن از سایر طبقات جدا شده است. دکوراسیون و فروشگاههای این طبقه در کلاسی متفاوت از سایر طبقات می باشد بطوریکه احساس می کنید وارد مرکز خرید دیگری شده اید. رستوران تماشا در این مکان نیزجزء لوکس ترین رستورانها تهران می باشد. تنوع گسترده منوی این رستوران و فضای ویژه آن تماشا را در مدتی کوتاه به رستوارنی مشهور تبدیل کرده است.

آدرس: شهرک غرب، میلاد نور، طبقه ۶

,مد,زیبایی,زنان

۴- رستوران نایب وزرا

نایب موسس چلوکباب و قدیمی ترین چلوکبابی تهران که تا حال حاضر نیز باقی مانده است را خوب می شناسید. اولین رستوران نایب که شهرت بسیار زیادی بین مردم تهران پیدا کرده بود در سبزه میدان(بازار تهران) قرار داشته و هم اکنون نیز رستوران های زیادی با این نام در تهران فعالیت می نمایند. این رستوران تنها شعبه نایب وزراء بوده و تنها بوفه ی نایب محسوب می شود که در ۲ سالن مجزا با ظرفیت ۱۶۰ نفر فعالیت می نماید، در سالن A بوفه VIP همراه با تکنوازی پیانو و در سالن B نیز بوفه نایب پذیرای مهمانی های شماست. در بوفه نایب با یکبار پرداخت هرچقدر که دوست دارید می توانید میل کنید.

آدرس: نشانی:وزراء(خالد اسلامبولی)، بالاتر از سینما آزادی، کوچه سوم

,مد,زیبایی,زنان

۵-ر ستوران هتل سیمرغ

رستوران میامی هتل سیمرغ در بالاترین طبقه این هتل هم بصورت بوفه غذا سرو میکند و هم با غذاهای همچون کباب، جوجه کباب، استیک و اسکالپ از شما پذیرایی میکند. بوفه این رستوران چند نوع غذای ثابت مثل ته چین و باقالا پلو و چند نوع متناوب مثل لازانیا و پلو ماهی سرو میکند. سالنی لوکس و نمایی زیبا از شهر از ویژگیهای این رستوران میباشد.

آدرس: ولیعصر، پایین تر از پارک ساعی، نبش کوچه دل بسته

,مد,زیبایی,زنان

منبع :

منبع : بخش ایرانگردی آکاایران
برچسب :