۱۰ مکان مسافرتی که خالی از گردشگر است | دریک برند- آخرین اخبار برندها،بازار، مد ، زیبایی و سلامت
آیا از خیابان های خیلی شلوغ، سواری در اتوبوس پر از جمعیت و مسافرت با افرادی که اهل سفر نیستند، بیزارید؟ تنها شما نیستید. این روزها مردم بیشتر دوست دارند به

آکاایران: ۱۰ مکان مسافرتی که خالی از گردشگر است

آیا از خیابان های خیلی شلوغ، سواری در اتوبوس پر از جمعیت و مسافرت با افرادی که اهل سفر نیستند، بیزارید؟ تنها شما نیستید. این روزها مردم بیشتر دوست دارند به مکان های دست نخورده بروند، مکان هایی بکر و کمتر سفر کرده که می توانید بدون اینکه در هر بار به کسی برخورد کنید، گردش کنید.

آکاایران: ۱۰ مکان مسافرتی که خالی از گردشگر است | دریک برند

خوشبختانه افرادی هستند که کم و بیش در مورد مسیرهای پیموده شده می دانند. به منظور بردن شما به مناطقی که دوست دارید از گردشگر خالی باشد، تعدادی کارشناس در کنفرانس Adventure Elevate در کلرادو چند نقطه جالب و دیدنیرا معرفی کردند. با کجارو همراه باشید تا در مورد مناطق شگفت انگیز اطلاعات بیشتری به دست آورید، قبل از اینکه پر از گردشگر شود.

تولار، آرژانتین

,مد,زیبایی,زنان

این شهر کوچک با جمعیتی کمتر از ۳۰۰ نفر یک مکان جالب در منطقه  Veronica Lampon، Say Hueque است. اگرچه شرکت او مسئول بهترین تورها در آرژانتین است، سالانه فقط یک تور برای این مکان ناشناخته به فروش می رساند- در نتیجه مطمئن باشید که در حال ماجراجویی در یک منطقه  بکر هستید. تولار که در صحرای آرژانتین شمالی قرار گرفته است دارای کوه های زیبا، ذخایر معدنی و یک تجربه فرهنگی منحصر به فرد است که نمی توان خدشه ای به آن وارد کرد. این منطقه دورافتاده تاثیر خیلی زیادی از Incas گرفته است، و با وجود گردشگران زیاد خدشه ای به فرهنگ آن وارد نشده است. Lampoon به ما می گوید که شما هنوز می توانید بسیاری از فرهنگ های ۲۰۰ سال پیش را در اینجا مشاهده کنید، این تجربه ای شگفت انگیز است.

Rio Cangrejal، هندوراس

,مد,زیبایی,زنان

Mark Willuhn از اتحادیه Mesoamerican Ecotourism می گوید Rio Cangrejal the که در شمال هندوراس واقع شده است، یکی از رود خانه های بزرگ برای قایق سواری در آب های تند و قایقرانی در آمریکای مرکزی است. اگر از یک شهر ساحلی مثل La Ceiba به عنوان اقامتگاه استفاده کنید، به آسانی می توانید در Rio Cangrejal و همه قسمت های آن گردش کنید. بعد از قایق سواری در آب های تند و قایقرانی، به پارک ملی Pico Bonito که در همان نزدیکی است، بروید تا از جنگل های بارانی زیبا و بکر دیدن کنید، بدون اینکه با گردشگران دیگر برخوردی داشته باشید. یا برای مشاهده حیات وحش شگفت انگیز دریا در طول جزایر خلیج هندوراس، و در Mesoamerican Barrier Reef غواصی کنید.

سواحل ملی Point Reyes، کالیفرنیا

,مد,زیبایی,زنان

Christina Tunnah  مسئول بیمه مسافرتی در شرکت World Nomads  می گوید، اگرچه سواحل ملیPoint Reyes فقط یک ساعت با سانفرانسیسکو فاصله دارد، ولی یک راز بسیار پنهانی باقی مانده است. این بخش از کالیفرنیا جواهری بکر و نیرومند است. در Point Reyes، حدود ۲۴۰ مایل مسیر وجود دارد برای افرادی که اهل پیاده روی، دوچرخه سواری و اسب سواری هستند همچنین در این منطقه و در حومه محافظت شده ی جالب آن می توان ساعت ها پیاده روی کرد. در سفرتان حتما از فانوس دریایی تاریخی و بسیاری از مناظر دیدنی در حیات وحش مثل قلمرو گوزن tule یا Elephant Seal دیدن کنید. اگر از ماه ژانویه تا آوریل به دیدن این مناطق بروید، ممکن است بتوانید از یکی از سواحل یا پرت گاه های آن، نگاهی هم به مهاجرت سالانه نهنگ خاکستری داشته باشید.

گردش شهری در آلاسکا

,مد,زیبایی,زنان

بازدید از آلاسکا قطعا روشی مطمئن برای پیاده شدن در مسیری است که می پیمایید، اما انتخاب مکانی در میان ۶۶۰.۰۰۰ مایل مربع از این منطقه می تواند دلهره آور باشد. سفر خود را در انکوریج به منظور دسترسی به فرودگاه ­های بدون مرز شروع و به پایان برسانید، پس از آن برای گردش در مکان های پرت آلاسکا از راه آهن استفاده کنید. ماجراجویی خود را از Seward آغاز کنید، یک شهر کوچک ماهیگیری که با ماشین حدود سه ساعت با انکوریج فاصله دارد. در روستای ساحلی دست ­نخورده کاووش کنید و یک سفر کوتاه به پارک ملی Kenai Fjords داشته باشید که مرکز ۳۸ یخچال طبیعی جالب و برخی از بی ­نظیرترین چشم­ اندازها در آلاسکا است. برای تجربه ­ای در خارج از شبکه، به خط راه ­آهن آلاسکا به مقصد Spencer Glacier برگردید. زمانی که قطار دور می شود، مردمی که همراه با شما قطار را ترک می ­کنند، تنها افرادی هستند که قصد دارند در آنجا تنها باشند. از تورهای شناور، پیاده­ روی و کمپینگ در یکی از دیدنی­ ترین یخچال ­های آلاسکا لذت ببرید، قبل از اینکه از سفر با قطار به انکوریج برگردید.

ساحل آمفالی، ایتالیا

,مد,زیبایی,زنان

آیا در جستجوی سفری نامتعارف هستید که برای تورهای پیاده ­روی در مناطق دور مهیا نشده است؟ نگران نباشید، می ­توانید این حس را در ساحل آمالفی ایتالیا تجربه کنید. ساحل آمفالی، مقصدی است که افراد کمی به آن سفر می کنند، پشت کوه ها، سواحل بکر و شهرهای خیره کننده ای در دامنه ی کوه ­های خود دارد. می توانید با آرامش خاطر دوچرخه ­سواری یا موتورسواری کنید، یا فقط از مناظر آن در این مکان شگفت ­انگیز لذت ببرید که برای خانواده ­ها و مسافران با فرهنگ مناسب است.

 آزور، پرتغال

,مد,زیبایی,زنان

این منطقه ­ی خودمختار در پرتغال یک مکان نسبتا ناشناخته برای گردشگران بین المللی باقی مانده است. ۹ جزیره آزور که هر کدام چشم ­انداز متفاوتی دارند، زیبایی را برای همه به ارمغان می ­آورد و خستگی را می ­زداید. در بیابان ­های سرخ رنگ سانتا ماریا، قله ­های باشکوه کوه از سائو خورخه، یا غارهایی که تا نصف پر از آب هستند و چشم اندازهای خیره کننده ساحل پیکو و Faial گردش کنید. حقیقتا مکان های خیلی زیادی وجود دارند که قادر نیستیم آن ها را در اینجا معرفی کنیم.

Sierra de San Francisco, Baja California

,مد,زیبایی,زنان

سایت میراث جهانی یونسکو مهم ترین مجموعه هنر سنگی قبل از تاریخ در آمریکای شمالی را دارد. این سفر یکی از بهترین سفرهای عمر هر انسان است، اما  برای رسیدن به آنجا باید راهی طولانی را پیمود: بازدیدکنندگانی که با پای پیاده می­ روند از قاطر برای حمل اثاثیه خود استفاده می­ کنند، و بعید است که با کسی به جز گروه کوچک خود برخوردی داشته باشند. این سایت که سالانه توسط حدود ۳۰۰ نفر گردشگر، مورد بازدید قرار می گیرد، نقاشی ­های مربوط به حدود ۱۰۰ سال قبل از میلاد مسیح را که بر روی سنگ ­ها سالم باقی مانده­ اند را برای عرضه به گردشگران دارد.

Pananal، برزیل

,مد,زیبایی,زنان

Pantanal از جمله مکان هایی است که خیلی مورد کم لطفی قرار گرفته است. با آنکه Pantanal مکان بهتری برای مشاهده حیات ­وحش بوده، ولی جنگل آمازون بیشتر مورد توجه مطبوعات است. اگر به جنگل ­های بارانی جالب این منطقه بروید، مطمئن باشید موجودات بومی عجیب ­وغریبی خواهید دید که ترسی از گردشگران ندارند. برای مشاهده حیات در دریا به Bonito بروید و به ­خاطر آب بسیار شیرین آن در آب گرم وآبی شفاف آن غواصی کنید.

جزیره هریس، اسکاتلند

,مد,زیبایی,زنان

جزیره هریس که بیشتر بخش های آن دست­ نخورده باقی مانده است، مکان برخی از زیباترین سواحل اسکاتلند است. در سفرتان، از منظره ­های زیبا و سواحل خیره ­کننده ی آن با تور پیاده روی یا دوچرخه سواری به احترام سرزمین اسکاتلند، دیدن کنید.

مقدونیه

,مد,زیبایی,زنان

سرزمین بالکان که هم مرز با یونان و آلبانی، محصور در خشکی بوده، مکانی بسیار عالی برای دیدن اروپای اصیل است که هنوز توسط گردشگران به آن خدشه ­ای وارد نشده است. در مقدونیه، از نواحی پر از پستی­ و بلندی، چشم انداز کوهستانی بسیار جالب و روستاهای زیبا، دیدن کنید، بدون ­اینکه حتی یک اتوبوس گردشگری در آنجا ببینید. برای تور پیاده ­روی و دوچرخه­ سواری به مقدونیه بروید تا افراد خبره ای که در آن جا حضور دارند به شما راهنمایی­ های لازم را انجام دهند تا حتی یک محل را هم از دست ندهید.

منبع :

منبع : بخش ایرانگردی آکاایران
برچسب :