مراکز تفریحی مناسب برای کودکان را چگونه بیابیم؟ | دریک برند- آخرین اخبار برندها،بازار، مد ، زیبایی و سلامت
اگر در طول هفته سرگرم کار هستید، می توانید آخر هفته های خود را به فرزندانتان اختصاص دهید. کودکان در بازی های خود، دنیای واقعی خود را تجسم می کنند.

آکاایران: مراکز تفریحی مناسب برای کودکان را چگونه بیابیم؟

اگر در طول هفته سرگرم کار هستید، می توانید آخر هفته های خود را به فرزندانتان اختصاص دهید. کودکان در بازی های خود، دنیای واقعی خود را تجسم می کنند.

آکاایران: مراکز تفریحی مناسب برای کودکان را چگونه بیابیم؟ | دریک برند

اگر در طول هفته سرگرم کار هستید، می توانید آخر هفته های خود را به فرزندانتان اختصاص دهید. کودکان در بازی های خود، دنیای واقعی خود را تجسم می کنند. بازی ها می توانند به افزایش قدرت خلاقیت و تجسم ذهن کودکان کمک شایانی کنند. در حال حاضر مراکز تفریحی و سرگرمی بسیاری وجود دارند که به  گزارش دریک برند به معرفی برخی از آنها خواهیم پرداخت.

خانه کودک ساعی

آدرس: خیابان ولی عصر، ضلع شمالی پارک ساعی

از  ویژگی های مثبت این شهربازی نزدیکی به پارک ساعی است. می توانید با خانواده در پارک قدم بزنید و ورزش کنید و بعد با بچه ها به خانه کودک سر بزنید.

 

,مد,زیبایی,زنان


دنیای بازی

آدرس: شریعتی، بالاتر از پل صدر

بولینگ عبدو یک مرکز تفریحی است که دارای امکاناتی همچون سینما، رستوران، بولینگ و شهربازی سرپوشیده می باشد. در این شهربازی سرپوشیده علاوه بر بازی های کامپیوتری و هیجانی مخصوص بچه ها، سینما ۴ بعدی نیز وجود دارد.

 

 

,مد,زیبایی,زنان

 

 

قلعه سحرآمیز

آدرس: اول اتوبان کرج، پارک ارم

اسباب بازی های این شهربازی سرپوشیده به سان سرزمین عجایب طراحی شده است. در قلعه سحرآمیز علاوه بر اسباب بازی و بازی های مسابقه ای مثل تفنگ و گاو چران، بازی های کامپیوتری، سینمای فانتزی و رستوران نیز برای بازدیدکنندگان در نظر گرفته شده است.

,مد,زیبایی,زنان

سرزمین عجایب

آدرس: بزرگراه اشرفی اصفهانی، نرسیده به میدان پونک، مرکز تجاری تیراژه

معروف ترین شهربازی سرپوشیده تهران سرزمین عجایب است. این مجموعه بزرگ در طبقه آخر پاساژ تیراژه قرار دارد و در کنار بازی می توانید خرید هم بکنید. در این مجموعه بازی های حرکتی مثل خلبان کوچولو، سفر دریایی و ماشین فرفره برای بچه های ۳ تا ۶ سال و بازی های کامپیوتری متنوع برای بچه های بزرگتر هم وجود دارد.

,مد,زیبایی,زنان

شهربازی مجموعه تجاری کورش

آدرس: اتوبان ستاری شمال، خیابان پیامبر مرکزی، مجتمع فرهنگی تجاری کوروش

استفاده از جدیدترین بازی های تفریحی برای گروه های مختلف سنی اعم از انواعSIMULATOR  ،BUMPING CARS  و بازی های کامپیوتری و غیره بابالاترین کیفیت و عملکرد ،جذابیت فوق العاده ای برای این فضا ایجاد می نماید ضمن اینکه بخشی از فضای شهربازی به  JUMPING CHAIR اختصاص یافته است که ارتفاعی در حدود ۱۲متر خواهد داشت.

,مد,زیبایی,زنان

خانه کودک امیرپارس

آدرس: تهران، نظام آباد، چهارراه سبلان، مجتمع تجاری امیر

این شهربازی نوساز، مجهز و پیشرفته است که در شرق تهران واقع شده است. این شهربازی مانند بقیه شهربازی ها دارای بازی های کامپیوتری متنوع و بازی های متحرک می باشد.

,مد,زیبایی,زنان

باغ وحش ارم سبز

آدرس : اتوبان تهران کرج قبل از پارک چیتگر

در این باغ وحش بیش از ۱۲۰ گونه جانور بومی ایرانی و دیگر نقاط جهان گردآوری شده که جدای از جنبه سرگرمی، مرکز آموزشی نیز به شمار می رود و کودکان می توانند از نزدیک با جانوارن آشنا شوند.

,مد,زیبایی,زنان

موزه عروسکهای ملل

آدرس : خیابان پاسداران، نگارستان پنجم (حاج هادی)، پلاک ۴

این موزه عروسک های متنوعی را گرد هم آورده است، لذا دیدن این موزه می تواند فرصت مناسبی را برای کودکان ایجاد کند تا با فرهنگ کشورشان و سایر ملل آشنا شوند.

,مد,زیبایی,زنان

باغ پرندگان تهران

آدرس : خیابان هنگام،خیابان  استقلال،خیابان کوهستان

آشنایی با پرندگان از نزدیک، تجربه ای لذت بخش برای کودکانتان ایجاد خواهد کرد.

,مد,زیبایی,زنان

دلفیناریوم برج میلاد

آدرس: ضلع غربی مجموعه برج میلاد

پارک دلفین های برج میلاد تهران از طریق تکنولوژی شبیه سازی شده آب اقیانوس قابلیت نگهداری انواع پستانداران دریایی رو در پایتخت ایران فراهم کرده است. در این پارک ۴ شیر دریایی از کشورهای اسپانیا، هلند و آمریکای جنوبی آورده شده که توسط بهترین مربیان خاورمیانه آموزش دیده اند. شیرهای دریایی با انجام حرکات آکروباتیک شما و کودکانتان را شگفت زده خواهند کرد.

,مد,زیبایی,زنان

پارک ژوراسیک تهران

آدرس : سعادت آباد، میدان بهرود، بلوار شقایق ، بعد از پارک پرواز

برای نخستین بار در ایران، پارک ژوراسیک تهران (پارک دایناسورهای متحرک) محیطی مفرح و هیجان انگیز برای خانواده ها بویژه کودکان و نوجوانان فراهم آورده است.

 

,مد,زیبایی,زنان

شهربازی بیلینو

بوستان نهج البلاغه (بزرگراه یادگار امام )
شهربازی بیلینو، تجربه بازی با دستگاه های واقعی ساختمان سازی و راه سازی همچون بیل مکانیکی، جرثقیل، ماشین خاک برداری را برای اولین بار در ایران فراهم نموده است.

,مد,زیبایی,زنان

منبع :

منبع : بخش ایرانگردی آکاایران
برچسب :