10جاذبه محبوب کاربران فیس بوک در سال 2015 | دریک برند- آخرین اخبار برندها،بازار، مد ، زیبایی و سلامت
دیزنی لند، هالیوود، میدان تایمز، برج ایفل، آبشار نیاگارا، مرکز خرید سیام پاراگون در بانکوک، تنگه گرند کنیون، موزه لوور، پارک ملی یوسیمیتی و پارک مرکزی نیویورک

آکاایران: ۱۰جاذبه محبوب کاربران فیس بوک در سال ۲۰۱۵

دیزنی لند، هالیوود، میدان تایمز، برج ایفل، آبشار نیاگارا، مرکز خرید سیام پاراگون در بانکوک، تنگه گرند کنیون، موزه لوور، پارک ملی یوسیمیتی و پارک مرکزی نیویورک به عنوان محبوب ترین جاذبه های گردشگری جهان در سال ۲۰۱۵میلادی از نظر کاربران فیس بوک معرفی شده اند.

آکاایران: 10جاذبه محبوب کاربران فیس بوک در سال 2015 | دریک برند

دیزنی لند، هالیوود، میدان تایمز، برج ایفل، آبشار نیاگارا، مرکز خرید سیام پاراگون در بانکوک، تنگه گرند کنیون، موزه لوور، پارک ملی یوسیمیتی و پارک مرکزی نیویورک به عنوان محبوب ترین جاذبه های گردشگری جهان در سال ۲۰۱۵میلادی از نظر کاربران فیس بوک معرفی شده اند. براساس گزارش «ایسنا» پارک سرگرمی دیزنی لند که فعالیت خود را از سال ۱۹۵۵ آغاز کرده است تاکنون میزبان بیش از نیم میلیارد بازدیدکننده از سراسر جهان بوده است. دارایی های کمپانی یونیورسال شامل هالیوود نیز به عنوان محبوب ترین جاذبه گردشگری سال ۲۰۱۵ از سوی فیس بوک معرفی شده است. فیس بوک بر اساس تحلیل اطلاعات کاربران خود، جایگاه سوم محبوب ترین جاذبه گردشگری سال را به میدان تایمز نیویورک اختصاص داده است.

به گزارش دریک برند به نقل از دنیای اقتصاد، این میدان یک مرکز تجاری و گردشگری محبوب در شهر نیویورک است. برج ایفل نیز گرچه امسال به سبب حملات تروریستی در پاریس چند روز خاموشی و سکوت را تجربه کرد، اما همچنان از مهم ترین جاذبه های گردشگری دنیا محسوب می شود. همچنین براساس تحلیل فیس بوک، آبشار نیاگارا طی چند دهه یکی از جاذبه های برتر طبیعی گردشگری جهان بوده و طی سال های اخیر به دلیل انجام چند عملیات عبور از آن توسط بندبازها و نورپردازی این آبشار، گردشگرانش رشد چشمگیری یافته است. از سوی دیگر مرکز خرید سیام پاراگون در بانکوک تایلند که یکی از بزرگ ترین مراکز خرید چند منظوره در آسیا است نیز یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری کاربران شبکه اجتماعی فیس بوک در سال ۲۰۱۵ معرفی شده است. تنگه گرند کنیون نیز در شمال آریزونا واقع شده و از مهم ترین جاذبه های طبیعی برای گردشگرانی است که آمریکا را به عنوان مقصد خود انتخاب می کنند. موزه لوور نیز در مرکز شهر پاریس در کنار برج ایفل و کاخ ورسای یکی از سه جاذبه اصلی کشور فرانسه و با بیش از ۵/ ۹ میلیون بازدیدکننده در سال، پربازدیدترین موزه جهان است. علاوه بر اینها طبق تحلیل فیس بوک، پارک ملی یوسیمیتی در ایالت کالیفرنیا آمریکا که در سال ۱۸۹۰ تاسیس شده و نخستین پارک ملی آمریکا محسوب می شود، جزو جاذبه های محبوب است. درپایان، پارک مرکزی نیویورک در مرکز منهتن نیز اولین پارک مدرن تاریخ آمریکا محسوب می شود که در سال ۱۸۵۷ میلادی طراحی و افتتاح شد و در لیست جاذبه های محبوب ۲۰۱۵ قرار دارد.

منبع :

منبع : بخش ایرانگردی آکاایران
برچسب :