موزه دایناسورهای دشت خاک کرمان و روستای گیسک
میراث فرهنگی در شهرستان زرند با اشاره به استقبال مسافران از جاذبه های گردشگری ایت شهرستان گفت,مسافران نوروزی روستای,شهرستان در پارک شهیدخبر داد,بهتر مسافران و

موزه دایناسورهای دشت خاک در انتظار مسافران نوروزی/ روستای گیسک مملو از گردشگر
کرمان -  نماینده میراث فرهنگی در شهرستان زرند با اشاره به استقبال مسافران از جاذبه های گردشگری ایت شهرستان گفت: جشنواره روستایی شهرستان زرند در قالب تورهای گردشگری در حال برگزاری است.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد اسلامی با اعلام خبر فوق گفت:این جشنواره در قالب تورهای گردشگری به روستاهای گیسک،احمدآباد،ده اصغر،ختم سربنان،مطهر آباد و سرتخت در حال انجام است.

وی تصریح کرد: تورهای روستاهای گردشگری این شهرستان هرساله به صورت رایگان و در جهت آشنایی هرچه بهتر مسافران و گردشگران صورت می گیرد.

اسلامی به اجرای بازی های بومی و محلی در روستای احمدآباد اشاره کرد و گفت: نمایشگاه آثار شهداء روستای سربنان نیز در حال برگزاری است.

وی از برپایی نمایشگاه صنایع دستی این شهرستان در پارک شهیدخبر داد و افزود: این نمایشگاه که دارای 10 غرفه است ، صنایع دستی شاخص ومحصولات کشاورزی (پسته،زعفران،زیتون،داروهای های گیاهی)را در معرض دید و عرضه مسافران قرارداده است.

وی از دایر بودن موزه دیرینه شناسی در ایام نوروز خبر داد و افزود: این موزه فسیل های یافت شده شهرستان زرند در معرض دید مسافران گذاشته است.

اسلامی همچنین از آمادگی دو  مدرسه جهت اسکان مسافران خبر داد و خاطرنشان کرد: این مدارس به امکانات کامل رفاهی مجهز هستند.
خبرگزاری مهر

گردآوری ایران شناسی و گردشگری آکا
منبع : بخش ایرانگردی آکاایران
برچسب :